ProLiga’nın İkincinin hayatta kalması için on emri

ProLiga’nın İkincinin hayatta kalması için on emri

Olmazsa, ki gerçekleşmeyecek olan imkansız bir durumda, kararları vereceğiz, onları şimdi almak, kulüpler arasında kısır bir tartışmaya girmek olacaktır, kendimizi adamamız gereken şey bitirme üzerinde çalışmaktır, neyin üzerinde değil. Madrid Şehir Konseyi ile birlikte düzenlenen #VolverEsGanar ve #VolveremosSiTuVuelves girişimlerinin sunumuna katıldıktan sonra Tebas, “bitmezse olacak” dedi.

Lider, LaLiga SmartBank’tan ertelenen Rayo Vallecano-Albacete’nin geri kalanıyla yarışma bu Çarşamba devam etse de, artık sakin olmadığını ve “yarışmalar bitene kadar uyumadan” devam edeceğini açıkça belirtti. “Bu, koronavirüs probleminden bu yana attığımız en önemli adım, ancak yine de hedefe ulaşmalıyız ve çalışmalıyız.”

Ayrıca, stadyumlarda seyirci olup olmamasının artık onun “endişesi” olmadığını vurguladı, ancak “

Doğru karar, “Kararları Yüksek Spor Kurulu (STD) versin.” Bizim koordinasyonumuzda muhatap olarak hareket eden kişi olmuştur ve bunun aynı şekilde devam edeceğine ve birlikte uygun olanı yapacağımıza güveniyoruz. kamuoyunun dönüşünde ve olması gereken anda kararlar alınmaktadır. “dedi.

“Hayal ettiğim şey, bir gün normalliğin o kadar mutlak olacağı ki (stadyumlarda) eskisi gibi insanlarımız olacak ve maskesiz yürüyüp birbirimize sarılabiliyoruz. Bu arada, işim mümkün olduğunca çalışmaya ve koordineli bir şekilde çalışmaya adanmış tüm kurumlarla, Benim fikrim birdir, ancak gerekli değildir “, bu konuda hüküm giydi.

Tebas ayrıca, LaLiga Delege Komisyonu’nun, takımların maç günlerinde izlemesi gereken “özel seyahat protokolünü” ve “kapalı kapılar ardında oyun içinde olması gereken her şeyi” onayladığını da doğruladı. “Bütün kulüpler bunu mükemmel bir şekilde yerine getirmeli ve yüzde yüz işbirliği yapıyorlar çünkü yarışmaları bitirmenin çok önemli olduğunu biliyorlar” diye uyardı.

“ERTE BİR KULÜBÜN DOSYA OLUP OLMAYACAĞINI GÖRMEYECEKTİR”

Öte yandan, empoze edilen önlemleri atlayabilen oyunculara karşı eleştirel olmak istemedi. “Ben alacağım

Protokolleri çok disiplinle almış ve kalan günlerde alacak olan büyük çoğunluğun sorumluluğu, çünkü gevşememek ve katı olmak önemlidir. Eğer buradaysak, bunun nedeni kesinlikle hepimizin yetkililerin bu genel kurallarına ve kendimize koyduğumuz kurallara uymuş olmamızdır. “Dedi.

Son olarak, “şu anda” Kraliyet İspanya Futbol Federasyonu (RFEF) seçimlerine odaklanmadığını vurgulayan LaLiga başkanı, bir ERTE gerçekleştirmiş olmanın profesyonel kulüplerle sözleşme imzalama yeteneğini etkileyebileceğini reddetti. “Umursamıyoruz ve imzalayıp imzalamayacaklarını görmek zorunda kalmayacağız. LaLiga’da küresel rakamlara bakıp gelir kapasitelerini ve sahip olabilecekleri masrafları görüyoruz” dedi.

Deportivo Augusto César Lendoiro’nun eski başkanı, İkinci Lig B için, profesyonelliği ulusal futbolun bronz kategorisine yaklaştıracak ‘Luis Aragonés Ligi’nin kurulmasını önerdi.

05/04/2020

17:24 tarihinde CEST

Eski LaLiga elçisi, 30 kulübün Kraliyet İspanyol Futbol Federasyonu’na (RFEF) 2020/21 sezonu için Segunda B’nin yeniden yapılandırılmasını teklif etme talebinin yasa dışı olduğunu düşünüyor.

“G-30’un talep ettiği şeyin kabulü ilk yasal zorluğu bile getirmeyecekti. Davalar yağmur yağacak ve sadece 40’tan değil, kazanacaklardı.

İkinci B’den atılan takımlar, ancak şimdi Üçüncü’den terfi edecek olan 18’den de atıldı “diye uyarıyor.

Bu grubun fikrinin, RFEF’in profesyonel olmayan liglerdeki rekabeti sona erdirme ‘kararının’ sonucu olarak doğduğunu, çoğunluk kabulü nedeniyle doğru gördüğü bir karar olduğunu açıklıyor. çünkü COVID-19’un gerektirdiği ve seçim öncesi dönemde düşüşleri ortadan kaldırarak akıllıca olduğu için “eksik” olarak nitelendiriyor.

“Başlamak asla mümkün olmayacak” diyen Lendoiro, “‘olmazsa olmaz’ koşulu, G-30’un atladığı ilk şey: RFEF Meclisi’nin onayı, sezon başlamadan önce,” dedi. yasal olarak, 2021/22 mali yılından önce yeni bir İkinci B “.

Lendoiro, hiç kimsenin olmadığı gibi sokak futbolunu kimin temsil ettiğine saygı duyarak bu yeni kategoriyi “Luís Aragonés Ligi” olarak vaftiz edecekti.

her zaman futbol “.

Ve biri 20 kişilik iki gruba (kuzey ve güney) bölünmüş 40 ekipten oluşan iki seçenek önerir; bunların arasında mevcut İkinci B’nin her bir grubunun ilk on’u yer alır ve sınıflandırılmamış olanların tümünü Üçüncü’ye gönderir.

Diğer seçenek, tek bir gruptaki 20 takımdan geçecektir: Dörtlü İkinci’den düşürüldü, on iki elenen on iki, gümüş kategorisine ve İkinci B gruplarından sınıflandırılan beşte dördü.

Barça B hala lider olabilir!

ProLiga’nın Segunda B’nin hayatta kalması için on emri

Deportivo’nun eski başkanı, “profesyonelliğe yakın bir Lig hedefleniyorsa bunun ideal karar olacağını” garanti ediyor. Lendoiro, “Güçlü bir ‘Luís Aragonés Ligi’ ile büyük başkentlerde kaybettiğimiz tüm futbol gücünü, bugün profesyonel futboldan çok uzak bir şekilde yeniden kazanmalıyız,” diyor Lendoiro.

Bugün, Tek Müsabaka Hakemi, geçtiğimiz Mart ayında, COVID-19 sonucunda yarışmanın askıya alındığı sırada mevcut olan İkinci Bölüm B’nin dört grubunun (I, II, III ve IV) sınıflandırmalarını doğrulamayı kabul etti. . 

25 Mayıs 2020, 12:02 pm CEST

Ramon Fuentes @ RamazanAlperen1

Bu sabah yayınlanan anlaşmalar, grupların her birinin şampiyonlarını şu şekilde belirledi: CD Atlético Baleares, SAD (Grup I); UD Logroñés, SAD (Grup II); CD Castellón, SAD (Grup III) ve FC Cartagena, SAD (Grup IV)

Grupların her birinde İkinci Lig’e yükselme aşamasında yarışacak olan dört takım da aşağıda detaylandırılanlar belirlendi:

GRUP I

GRUP II

GRUP III

GRUP IV

İlk

CD Atlético Baleares, SAD

UD Logroñés, SAD

CD Castellón, SAD

FC Cartagena, SAD

İkinci

UD Ibiza-Eivissa

Kültür ve Spor Leonesa, SAD

FC Barcelona “B”

Marbella FC, SAD

Üçüncü

Club Atlético de Madrid “B”

Athletic Club “B”

CE Sabadell FC, SAD

CD Badajoz

Yatak odası

SCR Peña Deportiva

Real Valladolid Sözleri

UE Cornellà, SAD

Yeclano Deportivo

“/>

Aynı şekilde, Müsabaka Hakeminin yazılarında, söz konusu kararların, eşleşmelerin çekilişini gerçekleştirmek için gerekli ve zamanında prosedürleri yerine getirebilmeleri için RFEF Müsabakalar ve Profesyonel Olmayan Futbol Departmanına aktarılması kabul edilmiştir. İkinci Klasmana terfi aşamasında ve gerçekleştirilmesi gereken rekabetçi etkilerin geri kalanında.

Lendoiro, İkinci B’de ‘Luis Aragonés Ligi’ni önerdi

Gabri: “Profesyonel olarak, Piqué beni hayal kırıklığına uğrattı”

Ekipler için dilerse Temyiz Kuruluna itiraz edebilmeleri için 27 Mayıs’ta 14 saat sınır olarak belirlendi.

Savunmacı Rafael Giménez ‘Fali’nin yokluğu, futbolcular ve teknisyenler arasındaki mesafeler ve sağlık krizinden kaynaklanan koruma önlemleri ile işaretlenen işe dönüş olarak, bu Cumartesi günü Cádiz’in hapisten sonraki ilk antrenman seansındaki en göze çarpan yenilik oldu.

05/09/2020

Saat 15: 48’de CEST

Europa Press

Fali, COVID-19’u yakalama korkusuyla daha önce duyurduğu gibi El Rosal Spor Şehri’ne gitmedi, bu da Valensiya savunucusunun geçen Çarşamba günü diğer meslektaşlarıyla birlikte koronavirüs testlerine girmek için görünmemesine neden oldu. sonuçlar analiz edildikten sonra tüm durumlarda teşhis.

LaLiga SmartBank’ın lideri Cádiz’in salgın nedeniyle Mart ayı ortasında turnuvanın durdurulmasına kadar olan ilk takımı, 53 gün sonra spor kentinin iki çim sahasında bireysel antrenman yaptı.

Cádiz oyuncusu sözünü tutar ve antrenmana gitmedi | CÁDIZ FC

Hem antrenör Álvaro Cervera hem de koçluk personelinin geri kalanı koruyucu maskeler ve eldivenler casino oyunları siteleri giydi ve tüm üyeler sağlık protokolünde belirtilen mesafeler arasında kaldı.

Teknisyenler ve futbolcular tesislere geldikten sonra vücut sıcaklıklarının ölçüldüğü bir erişim kontrolünden geçti.

Cádiz oyuncusu Rafael Giménez ‘Fali’ bir daha oynamama kararında kararlılığını koruyor çünkü “çılgın bir korkuya” girdiğini garanti ediyor ve Endülüs takımı SmartBank Ligi’nde lider olduğu için durumunun “berbat” olduğunu itiraf ediyor ve Birinci Lig’e terfi çok yakındır ve bunu kaçırmak “çok can yakan” bir şeydir.

05/07/2020

11: 04’te açık CEST

Koronavirüs

Fali, Onda Cero programı ‘El Transistor’a yaptığı açıklamada, “Evi terk etmekten çok korkuyorum. Ayrılmak istemiyorum. Bunu söyledim ve kalacağım: Geri dönmeyeceğim” dedi. “Kızlarım var ve Hükümet izin verdiği halde dışarı çıkmadım. Süpermarkete veya eczaneye gitmedim. Eve getirmek için binlerce çılgın şey yapıyoruz” diye ekledi.

Fali, bu durum nedeniyle “bacaklarında kaşıntıya” neden olan “stres” yaşadığını itiraf etti. “O haplar için bile hiçbir şeye inmiyorum. Ve tam olarak bir dağ evinde yaşamıyorum. 70 metrekarelik bir dairem var. Kabul ediyorum, çılgın bir korkuya girdim, durumum Cádiz’den savunma oyuncusu, çuvalladı “dedi.

“Evde sınava girmekten daha sakinim ve buna ihtiyacı olan başka insanlar da var. Kimse beni ikna etmiyor, korkuyorum ve başkan bunu anladı. Suçlamayacağım, girerlerse maaş bordrosunu iade edeceğim. . İnsanlar para için evde kalacağımı sanıyorlarsa, bu öyle değil, korkudan kaynaklanıyor. Pislikten geliyorum ve onu kazanmanın ne kadar zor olduğunu biliyorum ”diye tersledi.

Ayrıca eğitime devam etmek için test edilmeyen Fali, 50 günden fazla süredir evden çıkmadığı için COVID-19 bulaşmasının “imkansız” olduğunu söyledi. “Almanya’da 10 pozitif, İtalya’da da başka bir pozitif var.

Posted in: